Geçtiğimiz aylarda Flappy Bird oyununu efsaneler listesine alıp yapımcısının istediği ile tozlu raflara kaldırmıştık. Flappy Bird resmi oyunu yeni indirmelere kapanmış olsa da piyasalar da uzun bir süre indirilebiliyordu. Ayrıca TV ve sosyal medya da o kadar kendinden söz ettirdi ki piyasa da Flappy Bird benzeri oyunları patlaması yaşanmıştı.

Şimdi tanıtacağım oyun da kısmen Flappy Bird oyununu andırıyor. App Store de iPhone ve iPad için yüklemeye açıldığı ilk gün 5 milyon kez indirilerek dikkatleri üzerine çekti. Oyunumuzun adı Mr Jump. App Store de Freemium olarak indirilen Mr Jump oyunu keyifli vakit geçirmeniz için kurgulanmış. Oyunun temelin de yine ekrana dokunarak Kare adamımız Mr.Jump ile engelleri aşmaya çalışıyoruz. Zıplamak için ekrana ne kadar uzun basarsak atlama mesafesi de bir o kadar uzun oluyor.

Mr_Jump_oyunu

Oyun her ne kadar basit olup sizi zorlamasa da engelleri aşamadığınız bölümler olacaktır. Bu bölümleri geçebilmek için 0,99 dolar verip bir sonra ki bölüme geçebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda yada menüler de reklam görmek istemiyorum diyorsanız 1,99 Dolar verip reklamlardan kurtulabiliyorsunuz.

Mr Jump oyununu denemek istiyorsanız eğer App Store linki Mr Jump App Store

Bu alana reklam verebilirsiniz!