Bir başka WordPress responsive portal ve blog teması ile karşınızdayız. Bu sefer ki temamızın adı WordPress Motive teması.

Bu wordpress temasının başlıca ve en önemli özelliği responsive bir tema olması. Responsive tema olmasının yanında 5 farklı ana sayfa seçeneğini ile de ana sayfanıza farklı hava katmanıza olanak sağlıyor.

WordPress Responsive Portal teması aynı zaman da farklı ana sayfa seçeneği ile WordPress blog teması tarzında da kullanılabiliyor. Aynı zaman da birden fazla renk seçeneği ve arkaplan düzenlemesi ile de pratik bir wordpress tema olduğunu kanıtlıyor. Yazı eklerken temanın çeşitli kısayol özellikleri ile yazınıza görsellik katabilirsiniz.

wordpress-responsive-portal-temasi

WordPress Motive Responsive Portal teması ThemeForest firması tarafından 43 dolara satılmakta. Ben rafadanali.com blog takipçilerine bu temayı ücretsiz paylaşıyorum. Yaptığımın yanlış bir şey olduğunun bilincindeyim ne olur bana vicdan azabı çektirmeyin hehe 🙂 Temanın demosu ve download linki aşağıda yer almakta. Temayı indiribilmeniz için aşağıda ki Sosyal medya butonlarından birine basıp download linkinin görünür olmasını sağlayabilirsiniz. 😉 Rar şifresi www.rafadanali.com

WordPress Responsive Portal Teması Motive DEMO

[viral-lock]WordPress Responsive Portal Blog Teması İndir[/viral-lock]

Bu alana reklam verebilirsiniz!