Sizde benim gibi oyun ve bilgisayar manyağıysanız yazımızda tanıtacağım Razer Game Boster oyun ve uygulama aracı ile oyunlarınızı ve kullanırken çok kasan diğer bilgisayar uygulamalarınızı çok hızlı ve donmadan lagsız bir biçimde kullanabileceksiniz.

Bilgisayarınız ne kadar eski de olsa Razer Game Booster ile oyun canavarı yaratabilir, tüm oyunlarınıza tek merkezden erişebilir ve optimize edebilir, gerçek zamanlı ses kaydı ve video çekimi yapabilir, ekran görüntüsü yakalayabilirsiniz.

Razer Game Booster ne işe yarar?
Sisteminizde oyun oynarken ihtiyaç duyulmayan gereksiz uygulamaları “Launch Yükle” butonuna tek tıklamanızla kapatır ve büyük ölçüde kaynak tasarrufu sağlayarak sisteminizin ve oyunlarınızın performansını artırır. Böylece oyunlar sırasında sıklıkla görülen PC donması, bilgisayar kaynaklı lag ve benzeri sorunları ortadan kaldırarak yüksek FPS ile oyun oynamanın zevkine varırsınız. Oyundan çıktığınızda ise bilgisayarınızı tekrar normal durumuna getirir. Ayrıca proğramı yüksek kaynak tüketen diğer yazılım ve uygulamalarda da kullanmanızı tavsiye ederiz.

game booster

Razer Game Booster Yüksek FPS ile Lagsız Oyunlar Oynayın
Game Mode: Bu özellik, oyun oynanırken ihtiyaç duyulmayan ve gereksiz kaynak tüketimine sebep olan fonksiyon ve uygulamaları geçici olarak kapatır ve bu sayede tüm kaynakları oyuna ayırarak yüksek oyun performansı almanızı sağlar.

Ayar Modu: Bilgisayarınızın genel performansını artırmak için; ince ayarlar, defrag ve driver sürücü güncelleştirmelerini yapmanızı sağlar.

Share Mode: Oyun içerisinde gerçek zamanlı ses kaydı yaparak, video çekerek ve ekran görüntülerini yakalayarak arkadaşlarınız veya Youtube vb. platformlarda paylaşma imkanı sağlar.

game booster share

Razer Game Booster Üye Olma
Yazılımı kullanabilmek için kurulumdan sonra eğer daha önceden alınmış bir üyeliğiniz yoksa çıkan pencereden Razer Game Booster ”Create Account” sekmesine geçip e-posta adresinizi ve şifrenizi girmeli, kutucuğu işaretleyip butona basmalı ve e-postanıza gönderilen doğrulama linkine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamayı tekrar çalıştırıp e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek yazılımı etkinleştirebilirsiniz.

Game Booster programını açıp oyunlarınızı yada herhangi bir uygulamanızı bu program üzerinden Launch ettiğiniz de arada ki farkı fazlası ile anlayacaksınız. Programı açtığınız da bilgisayarınız da yüklü oyunlar Game Booster listesinde varsa otomatik olarak listeler. Liste de olmayan oyun yada uygulama varsa bunu manuel olarak kendiniz de tanıtabilir başlatabilirsiniz. İyi uçuşlar 😉

game booster launch

Razer Game Booster Teknik Özellikleri ve Sistem Gereksinimleri
Microsoft, Windows 8.1 / 8/7 / Vista
Sürüm: 4.2.45.0
Dosya Boyutu: 40 MB
Tarihi: 10 Mart 2014
Fiyat: Ücretsiz
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece, Japonca, Almanca, Rusça, Portekizce (BR)
Donanım Gereksinimleri: 300 Mhz işlemci veya daha hızlı işlemci RAM 256 MB boş sabit disk alanı 75 MB

Microsoft Windows XP
Sürüm: 3.7.0.11
Dosya Boyutu: 16.9 MB
Tarihi: 16 Mayıs 2013
Fiyat: Ücretsiz
Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İspanyolca, Basitleştirilmiş ve Geleneksel Çince, Korece, Japonca, Almanca, Rusça
Donanım Gereksinimleri: 300 Mhz işlemci veya daha hızlı işlemci RAM 256 MB boş sabit disk alanı 75 MB

Microsoft Windows 8.1/ 8 / 7 / Vista Kullanıcıları: Game Booster programı indirmek için TIKLAYIN
Microsoft Windows XP Kullanıcıları: Game Booster programını indirmek için TIKLAYIN

Bu alana reklam verebilirsiniz!