İyisiyle kötüsüyle kıçımıza giren bir yerel seçimin daha sonunu getirdik. Bir kez daha anlamış bulunuyoruz ki %50 bazı kesimler olaraktan oramıza buramıza bir şeylerin girmesinden memnun oluyoruz zevk alıyoruz! Çok klasik olacak belki ama “Tecavüz kaçınılmazsa zevk almaya bak” tabiri yada deyimi tam olarak 14 senedir bu durum için çok müsait.

2014 yerel seçim fiyaskosu

Ülkemize düşen her kara (ak) leke de bir uyanışın olacağından, artık milletin bazı kesimlerinin de bu lekelere göz yummayacağından umut içerisinde bahsederken, temenni ederken gelin görün ki 30 Mart 2014 fiyaskosu ile karşılaşıyoruz.

Daha bu saçma sapan seçimin saçma sapan sistemini çarpık sayımlarının şokunu üzerimizden atamamışken birde ailecek yapılan balkon şova maruz kalıyoruz. Bir darbeyi de balkon heyetinden yiyoruz. Yüzler gülüyor, bütün yolsuzlukların, tapelerin gizli görüşmelerin üzerine 30 Mart 2014 seçimleri çekiliyor. E yüzler gülmesinde nereler gülsün!?

Bazı kendini bilmez hadsiz kesimler (ki buna bende dahilim) bu hüznü, çöküşü ve çaresizliği üzerimizden uzun bir süre atamayacağız gibi gözüküyor. Bu cümleleri kurarken Balkon Çocuklarına sövmediğim içinde kendimi tebrik ediyorum.

Oyları bölüp bu kan emicilere prim veren kişi kurum ve kuruluşları da ayrıca selamlıyor ve önümüzdeki süreçte doğacak bütün zulümlerin, genç katledilişlerin birer sorumlusu olarak göreceğimi belirtmek istiyorum. Akp de aynı CHP de aynı diyen zihniyet da gözümde Katil’dir, diktatördür. Faili meçhullerin hesabı sadece iktidardan değil oyları bölen kişilerden de sorulacaktır sorulmalıdır da.

Türkiye’mizin başı sağ-olsun, bugün koca bir ülkenin çöküşünün resmini gördük, yazık çok yazık. Tekrardan başımız SAĞ-olsun!

Bu alana reklam verebilirsiniz!