Arkadaşlar 1 senedir VodafoneNET 16 mbps kullanıcısıyım, fakat 2 haftadır rezil üstü bağlantı kesintileri ve berbat download hızı alıyorum. Hızım ile ilgili 08.08.2016 tarihinde açılan destek talebim bugün itibari ile SÖZDE daha yeni işleme alınmış.

Bugün ki speedtest sonucumu görünce müşteri temsilcisine sövmemek için zor tuttum kendimi (resim aşağıda), tabi 2 gündür yine sürekli gidip gelen bağlantımı söylemiyorum bile. E tabi bir de 2 gün önce aradığım müşteri temsilcisi BAYAN ismini hatırlamıyorum ukala sivri dilli şeyin üslubunu söylemeyeceğim bile.

1 yıl daha taahhütüm var ama bu hız sorunum çözüldükten sonra ki bağlantı hızımı ve kesintilere göre cezası neyse katlanıp VodafoneNET internet hattımı iptal ettireceğim. Mahkemelerde sürüm sürüm süründürür müyüm? Sürünür müyüm? bilemem ama öyle tüketici hakları vs de uğraşmayacağım kesin 🙂 He belki diğer firmalarda çok aman aman bir farklılık yok belki ama yine bu kadar rezillik olmaz herhalde.

Size kesinlikle VodafoneNET almayın demiyorum ama 1 yıl sonra bu yaşadığım rezaleti de göz önünde bulundurun derim. Bu zamana kadar böyle bir sorun yaşamadım gayet iyiydik ben ve kendileri 🙂 Daha önce ufak tefek kopmalar tabi ki oldu ama son 2 haftadır yaşadığım kadar ne kopma oldu nede hızım düştü.

Şuan için beklemedeyim, bugün ki çıkacak teknik servis çalışmasına göre kararımı veririm herhalde. İşin garip yani müşteri hizmetleri dışında başka iletişim kuracağınız yada şikayetinizi bildireceğiniz mercileri yok. He birisi netyardim@vodafone.com adresine mail atabilirsiniz dedi ama kimi kimi şikayet ediyoruz algısı uyanıverdi direk. Velhasıl kelam VodafoneNET internet nasıl? diye soranlara benim örneğimi verebilirsiniz telif hakkı filan da istemiyorum 🙂

VodafoneNET internet hızı test sonucu

vodafonenet internet hızı nasıl?

vodafonenet internet hızı nasıl?

Bu alana reklam verebilirsiniz!